| Asking Price: |
$995,000 (USD)
|
| Revenue: |
Undisclosed
|
| Cash Flow: |
Undisclosed
|
HS Listing ID-71190.
Business Assets For Sale: $200,000.
Real Estate For Sale: $795,000.
Total: $995,000.
325 First St, Toledo, OH.
Building Size: +/-11,165 SF.
Lot Size: 1.6333 AC.
SF: 71,147.
Taxes... More details »